05 лютого 2021
Відбулась зустріч студентів та викладачів із випускницею кафедри психології, політології та соціокультурних технологій, вихователем гуртожитку ДНЗ "Сумський хіміко-технологічний центр ПТО" Аліною Томіною. Розмова почалась з практичних кейсів Аліни. Мова йшла про роботу юнаками та дівчатами, секретами знаходження спільної мови з ними. Студенти, як майбутні соціальні працівників, почали із запитань про потреби учнів професійно-технічної освіти, і перш за все, була виділена потреба спілкування та уваги. Питання були різні, розмова йшла про міжособистісні стосунки учнів, способи запобігання конфліктів та життя учнів у гуртожитку в цілому, про важливість профілактичної роботи. Студенти та викладачі дуже вдячні Аліні Томіной за можливість почути її практичні кейси у роботі з учнями професійно-технічної освіти, що проживають у гуртожитку.