15 квітня 2021

Вітаємо з перемогою у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціальна робот» та отриманням диплому ІІ ступеня студентку четвертого курсу кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Інну Кравченко. На конкурс, що в цьому році відбувся на базі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Інною була представлена робота «Соціальна профілактика проблеми торгівлі людьми із застосуванням форум-театру в online-форматі». Перемога стала заслуженим результатом наполегливої самостійної пізнавальної діяльності нашої студенти, її активної громадської позиції та участі у тематичних тренінгових програмах. «Родзинкою» роботи стала експериментальна частина роботи, що включила складову вивчення потреб, проведення фокус-групи, а також безпосередні практики форум-театру та порівняння досвіду роботи в реальному та online форматі.

Бажаємо натхнення, нових наукових і творчих досягнень, успіху у побудові професійної кар’єри!

Диплом_Кравченко.jpeg

подяка_Купенко.jpeg