28 квітня 2021

24 квітня 2021 р. відбувся онлайн семінар-практикум з дитячої хореографії для хореографів аматорських колективів та викладачів хореографічних дисциплін організатором якого виступав Міжнародний культурно-мистецький освітній проект С.О.Т. (Спілкування. Освіта. Творчість. ) м. Київ. Старший викладач кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ Тетяна Повалій була запрошена в якості провідного фахівця в галузі музично-ритмічного виховання за системою Эміля Жак-Далькроза. На семінарі викладачка поділилася з учасниками (керівниками аматорських хореографічних колективів) власним досвідом щодо використання під час танцювальної підготовки молоді різноманітних ритмічних вправ за методою Далькроза, до яких належать наступні: вправи на знайомство з аудиторією, на реалізацію темпоритму, на розпізнавання музичних розмірів за допомогою рухів рук та ніг, на визначення сильної долі, на справність та координацію рухів, на відчуття та відтворення регістру, на динамічні відтінки та інші.