18 травня 2021

18 травня 2021 р. студентка групи КД-81 спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» Джура Інна в рамках дисципліни «Організаційно-екскурсійна діяльність» провела екскурсію містом «Суми: погляд через призму фотокамери». Метою даної екскурсії стало ознайомлення екскурсантів з архітектурними пам’ятками міста Сум та історією пов’язаною з ними. Об’єктами екскурсії виступали: пам’ятник М. О. Лушпі на вході у дитячий парк, дитячий парк «Казка», Олександрівська класична гімназія, Костел благовіщення пресвятої діви Марії, садиба Харитоненка, Сумська обласна універсальна наукова бібліотека, Сумський Палац дітей та юнацтва, Корпус юридичного факультету колишньої Української академії банківської справи, Сумський обласний художній музей імені Никанора Онацького. Родзинкою екскурсії стали індивідуальні завдання до кожного об’єкта, підібрані з урахуванням їх особливостей.