21 травня 2021

20 травня 2021 р. студенти групи КД-81 спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» в рамках дисципліни «Організаційно-екскурсійна діяльність» провели екскурсію «Долина вічності» на Центральному міському кладовищі. Метою даної екскурсії стало ознайомленні учасників із братськими могилами, скульптурами, будівлями та місцями захоронення видатних людей.

Об’єктами екскурсії виступали: меморіал загиблим воїнам АТО, пам’ятник на могилі купця Дмитра Івановича Суханова, могили родини Суханова, скульптура «Янгол з дитиною», скульптура «Голгофа», Храм Петра і Павла, пам’ятник на родинному похованні сімейства Шольц, місце поховання Почесного громадянина міста Суми М. Лушпи та його родини, піраміда-склеп, братська могила воїнів Війська Польського, братська могила воїнів Радянської Армії та «Іудейське кладовище».