24 травня 2021

20 травня студенти гр. СР-81 спеціальності Соціальна робота в рамках вивченого теоретичного матеріалу курсу «Методики формування здорового способу життя» під керівництвом доцента кафедри Короля С.М. відвідали музей анатомії Сумського державного університету.

Музей з самого початку заснування кафедри анатомії людини СумДУ створений та функціонує з 1993 року та має важливу пізнавальну, виховну та наукову роль. Музей нараховує понад 800 анатомічних препаратів, що виготовлені самими студентами.

Викладач кафедри морфології людини провела чудову екскурсію. Студенти більш детально вивчили і побачили наочно незворотні процеси, що розвиваються в організмі і в органах людини та звернули білш детально увагу на деякі експонати: «Скелет людини», «Органи заочеревинного простору», «Лімфатичні судини та вузли брижі тонкої кишки», «Тотальний препарат кровоносних судин людини», «Органи середостіння».