24 травня 2021
19-21 травня 2021 р. в Сумському державному університеті за підтримки Центру досліджень регіональної безпеки Сумського державного університету та Міжнародного центру оборони та безпеки – ICDS (Естонія) у партнерстві з програмою співпраці в сфері розвитку "Стійка Україна" за підтримки програми НАТО "Наука заради миру та безпеки" відбувся воркшоп з питань розбудови національної стійкості України та сучасних тенденцій в міжнародних відносинах. Під час дискусії були обговорені актуальні питання національної безпеки та стійкості, проаналізовано загрози та виклики, що визначають політику нашої держави на шляху утвердження принципів сталого розвитку на регіональному та місцевому рівні, інші питання.