10 вересня 2021

8 вересня 2021 р. відбулася онлайн-зустріч студентів-першокурсників освітньо-професійної програми «Психологія» з її випускниками 2020 р. та 2021 р. Вчорашні студенти-відмінники Сумського державного університету, а сьогодні – магістранти Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка, Київського університету імені Бориса Грінченка, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Національного авіаційного університету, Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти поділилися з першокурсниками своїми таємницями успіху у навчанні та професійній реалізації. Лейтмотивом виступів усіх спікерів було висловлення щирої любові до СумДУ, а також заклик до студентів-першокурсників цінувати та плідно використовувати кожну хвилину свого студентського життя.