20 вересня 2021

15-16 вересня 2021 року студентки Каріна Корчака (ПЛ-81), Марія Карч (ПЛ-81) та Євгенія Бабаєвська (ПЛ-91) та доцент кафедри ППСТ Тетяна Іванов взяли участь у Міжнародній науковій конференції Святої Софії з міждисциплінарних досліджень. Конференція проходила у Стамбулі (Туреччина), в режимі онлайн. Її учасниками були дослідники з багатьох країн, зокрема, з Індії, Ірану, Молдови, Пакистану, України, Азербайджану та інших. Робочою мовою конференції була англійська.

Учасниці від СумДУ представили результати своїх досліджень та змогли познайомитись з актуальними науковими напрямками, у тому числі і у сфері психології. За результатами конференції  учасниці отримали сертифікати а також корисний досвід для майбутньої наукової роботи.

Серт4.jpg

Серт3.jpg