20 жовтня 2021

Залучення місцевих молодих активістів до вирішення проблем розвитку громад є можливим через їх ознайомлення з процесами будівництва та реконструкції інфраструктурних об’єктів. Дотичним до цих процесів є діяльність Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), що діє при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Наразі залученні до проекту «Мир у цифровий час» студенти спеціальності «Соціальна робота»  Сумського державного університету, інші молоді активісти досліджують наявний потенціал громад. Діяльність ДФРР у зв’язку з цим є важливою з огляду на розуміння перспектив розвитку соціальної роботи у громадах, напрямів процесів здійснення реформи децентралізації, зміцнення економічного потенціалу територій.

Координатор проекту «Мир у цифровий час» по Сумській області, доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Олег Туляков входить до складу регіональної комісії ДФРР, чергове засідання якої відбулося 19 жовтня 2021 року. На засіданні, зокрема, обговорено проблемні питання використання коштів, спрямованих на інфраструктурні проекти, повідомлено про порядок та терміни подання нових проектів від об’єднаних територіальних громад Сумської області.