20 жовтня 2021

Наразі триває проект ГО «Центр соціальних ініціатив «Інтелект Сумщини» за темою «Мир у цифровий час». У межах проекту активна молодь реалізує власні соціальні програми у громадах Сумської області. Комунікативне поле, що утворилося серед молоді навколо проектної проблематики поповнилося міжнародними студентами Сумського державного університету, майбутніми медиками.

Впродовж вивчення курсу «Демократія: цінності, принципи, механізми», який викладає координатор проекту «Мир у цифровий час» Олег Туляков, передбачено розробку та реалізацію проектів з соціальної тематики. У такий спосіб молодь з країн  світу долучається до загального дискурсу навколо сприяння сталому розвитку українського суспільства. Серед тем, що обрали іноземні студенти: проблеми чистої води, подолання мовних бар’єрів, розвиток транспортної інфраструктури.