14 грудня 2021
Сьогодні фахівчині кафедри (Андріана Костенко, Крістіна Сахно, Юлія Савельєва та Ніна Світайло) на розширеному форумі ООН-жінки  презентують  результати всеукраїнського дослідження «Аналіз реформи децентралізації в Україні з точки зору гендерної рівності та підходу, заснованого на правах людини». Дослідження виконане на замовлення офісу ООН-жінки в Україні та у співпраці з ГО "Центр громадських ініціатив "Інтелект Сумщини". У форумі, що проходить у змішаному форматі, беруть участь голова профільного комітету Верховної ради України, уповноважена ВР з прав людини та Уповноважена з прав людини КМУ, експерти національного рівня, міністерство  розвитку громад та територій, представництво міжнародних фундацій, науковці. громадські активісти.
Вважаємо, що проведення дослідження такого рівня свідчить про визнання фаховості та здатності команди проводити дослідження такого рівня, а його результати сприятимуть більш системному впровадженню підходів, заснованих на правах людини, в процесі децентралізації.