23 грудня 2021

21 грудня 2021 року відбувся 5 ювілейний «Соціальний О.С.К.А.Р. СумДУ» за цей час нагороди отримали багато відомих в нашій області громадських організацій, бізнес-установ, установ органів місцевого самоврядування, представників ЗМІ.

Вітальним словом відкривали захід декан факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Олену Сушкову, директор Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Михайло Дубровський.

Переможці «Соціальний О.С.К.А.Р. СумДУ» 2021 року:

• У Номінації «Ініціативи, які зароджуються» нагороджено Громадське об’єднання «Родинне коло Тростянеччини», голова організації  Галина Іговська;
  • У номінації «Людина із громадського сектору» нагороджений Владислав Діброва за проєкт наметовий табір «ТУСА»;
  • У номінації «Місцева бізнес-організація» нагороджений Ігор Мироненко за проєкт «Відкрита майстерня «bobry.in.ua”»;
  • У номінації «Установа місцевого самоврядування» нагороджено комунальну установу «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування «Берегиня» за проєкт «Бабусина казка на ніч»!;
  • У номінації «Місцева громадська організація» нагороджено ГО «Почни з себе» (м. Вишневе) з проєктом «Одна родина»

«Соціальний О.С.К.А.Р. СумДУ» - це конкурс, який відзначає соціальні інновацій та соціальні технології. Щоб бути в курсі справ організатори конкурсу намагаються ретельно відстежувати все, що відбувається в соціальній сфері.

Організотором заходу виступила  кафедра Психології, політології та соціокульних технологій Сумського Державного університету.