22 грудня 2021
Впродовж листопада–грудня 2021 року аспірантка кафедри ППСТ Давиденко Оксана брала участь у програмі обміну «Посилення діяльності організацій із захисту прав жінок в Україні», організованої Міжнародним центром перспективних досліджень спільно з Німецьким представництвом Cultural Vistas за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. В процесі реалізації програми було розглянуто різні аспекти процесу захисту прав жінок та імплементації гендерної політики у Німеччині. Також були розглянуті теми історичного вступу до політики гендерної рівності в Німеччині, система захисту від домашнього насильства та складові процесу імплементації Стамбульської конвенції в Німеччині, а також нові дослідницькі ініціативи громадських організацій як інструментарій гендерної рівності. Відбувся воркшоп з політичної комунікації та побудови стратегічних мереж. В рамках програми також передбачено подальше спілкування учасниць проєкту з метою формування нетворкінгу жіночих організацій та посилення впливу організацій із захисту прав жінок в Україні. Ця та інші активності аспірантів нашої кафедри сприяють ефективній підготовці кваліфікаційних робіт та практичному впровадженню отриманих результатів.