25 грудня 2021
Студентки 3 курсу Сумського державного університету Марина Садимака та Анна Митрофанова розробляють проєкт (в межах курсу: "Демократія: цінності, принципи, механізми"), який допоможе студентам правильно харчуватися, але не витрачати багато часу та грошей. Проєкт, який вони створюють, містить меню на тиждень (посилання в шапці профілю) рецептами приготування смачної та здорової їжі, а також сторінку в Інстаграм (QR-код прикріплено) з корисними рецептами та цікавими стравами.
Просимо студентів України доєднатися до опитування та надсилати його друзям. Разом ми можемо покращити здоров'я нації! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeZ4hPfA8ZoVpT8grg4pfqzcquzUm3VqAz5vfOkfQvl4-gQIg/viewform?usp=pp_url&entry