02 лютого 2022

31 січня 2022 року відбулося засідання громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації у форматі «круглого столу» за темою «Перспективи розвитку всеукраїнського проекту «Кіберджура» в Сумській області».

Метою заходу було визначення механізмів допомоги молодим українцям оволодіти сучасними інформаційними  технологіями задля використання їх у процесі організації життєдіяльності.

У цьому дописі ми публікуємо загальну інформацію  про захід.

З вітальним словов, представленням учасників та виголошенням мети заходу виступили:

Туляков Олег Олегович, голова громадської ради, доцент СумДУ, координатор проекту ГО «Центр соціальних ініціатив «Інтелект Сумщини» «Мир у цифровий час»;

Шевченко Олексій Григорович, організатор та ініціатор заходу, член громадської ради, голова Сумського обласного товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

Від Сумської обласної державної адміністрації у заході взяв участь Бірюков Андрій Віталійович, заступник голови  з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

З презентацією проекту виступив Галенко Іван Вікторович, віце-президент Міжнародної академії інформатики, кандидат технічних наук, співзасновник ВПГ «Кіберджура» (місто Київ).

У підготовці та обговоренні проекту взяли участь Харламов Юрій Іванович, заступник директора департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації;

Походня Євген Іванович, начальник управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації;

Ісмаїлов Валерій Шопазович, український військовик, полковник, військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату, командир 27-ї реактивної артилерійської бригади ЗСУ (2008-2019)

Михайловський Володимир Вікторович, член громадської ради при  Сумській обласній державній адміністрації, голова громадської ради попередніх скликань, голова Сумського обласного фонду правоохоронних органів «Співдружність»

Сюркало Богдан Іванович, директор Сумської загальнооосвітної школи №19, переможець одного із Всеукраїнських змагань по проекту «Кіберджура»

Лебідь Андрій Євгенович, член громадської ради, доктор філософських наук, професор Сумського державного університету, представник Центру досліджень регіональної безпеки СумДУ (за підтримки НАТО).

Корнієнко Олег Миколайович, український військовий історик, краєзнавець, публіцист і громадський діяч, голова Сумської обласної організаціїНаціональної спілки краєзнавців України.   історія України І половини XX століття. Ініціатор упорядкування українських військових поховань XVII-ХХ століть на Сумщині.

Ольшевсьий Олександр Миколайович, Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України, інженер

Григоренко Роман Миколайович, кафедра військової підготовки Сумського державного університету.

У режимі офлайн та онлайн(відеоконференція у Zoom та стрім у Youtube) у заході взяли участь члени громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації; військові, представники територіальної оборони; засоби масової інформації; представники громадськості.

На «круглому столі» були озвучені та обговорені перспективні ідеї, прийняті важливі рішення. Про це йтиметься у наступних дописах про цей захід.