19 травня 2023

Здобувачі освітніх програм «Соціальна робота» та «Психологія» відвідали КУ Сумської міської ради «Центр учасників бойових дій».

«Центр учасників бойових дій» представляє собою зручну, простору будівлю із сучасним реабілітаційним і спортивним обладнанням. Крім того, був представлений досвід мультидисциплінарної взаємодії для реабілітації учасників бойових дій та членів їх родин.

Питання, які обговорили, стосувалися практики надання послуги соціальної адаптації, а також питання індивідуальних і групових форм роботи психолога.

Екскурсію провела в.о.директора Центру Ольга Володимирівна Конюхова. Здобувачам розповіли про численні заходи, які проводяться центром, та запросила студентів на практику в якості помічників.