05 грудня 2023

13-21 листопада здобувачки другого курсу освітньої програми «Соціальна робота» Катерина Марчук і Катерина Святець взяли участь у тренінгу посилення участі молодих людей через залучення до ненасильницьких дебатів у м. Турин, Італія.

На тренінгу дівчата навчалися правильно слухати співрозмовника та чітко висловлювати власні думки, а також спробували себе у ролі фасилітатора дебатів. Вони не тільки дізнались багато нового з теми та покращили компетенції у сфері соціальної робот, але й отримали досвід спілкування у міжнародній команді, покращивши цим свої знання з англійської мови.
Тренінг відбувся в рамках проєкту, що реалізує ГО “Центр євроініціатив” у співпраці з Навчальним центром Серено Регіс (Італія) та Автономним університетом Барселони (Іспанія).
На наступному етапі учасниці мають самі організувати та провести дводенні дебати, виступити на них у ролі фасилітаторів. Таким чином знання і досвід щодо ненасильницьких дебатів мають бути передані молоді в Сумській області.