26 січня 2024
26 січня група викладачів кафедри ППСТ взяли участь у Першому міжнародному форумі політологів в Україні, що проходить у м. Львів.
Форум обʼєднав десятки експертів, вчених та освітян в сфері політичної науки. Від кафедри ППСТ СумДУ у роботі заходу прийняли участь:
- д.політ.н., проф., в.о. завідувача кафедри ППСТ Андріана Костено;
- к.політ.н, доц., керівниця студентського наукового гуртка "Культура. Політика. Технології" Валентина Опанасюк;
- к.політ.н, доц, заступник завідувача кафедри з міжнародної діяльності, керівник Центру досліджень регіональної безпеки Микола Назаров;
- к.політ.н, доц, член робочої проектної групи освітньої програми «Політичні технології та аналітика» Сергій Король.
Під час Форуму обговорювалися практичні та теоретичні інновацій й тренди у вітчизняній та міжнародній політичній науки.