03 лютого 2024

3 лютого колектив кафедри ППСТ провів науково-методичний семінар, що був присвяченим формуванню стратегії активізації роботи в рамках наукової, методичної та організаційної компонент, а також розподілу обов'язків по координації, медіації та контролю ключових напрямків між викладачами.

Науково-методичний семінар кафедри проходив у атмосфері жвавої дискусії, в рамках якої відбувався пошук консенсусу для підвищення ефективності розподілу зусиль між відповідальними викладачами.

Результатом роботи стало створення матриці RACI (матриці визначення ролі членів команди: Responsible (Виконавець), Accountable (Відповідальна особа), Consulted (Консультант) та Informed (Поінформована особа)), в структурі якої кожен викладач кафедри отримав свою зону відповідальності у загальній номенклатурі задач, що стоїть перед кафедрою.

На семінар завітала декан факультету ІФСК Сушкова Олена Миколаївна, яка зазначила основні пріоритети кафедри у навчальній роботі.