21 лютого 2024

Золото чемпіонату України з пауерліфтінгу, що наразі відбувається у місті Коломия (Івано-Франкіська область), у драматичному протистоянні виборов доцент кафедри ППСТ Олег Туляков. Минулого року на подібній першості у Львові він був третім.

Протягом семи років поспіль спортсмен стає чемпіоном Сумської області як з троєборства, так і з інших видів змагань з пауерліфтінгу.

Перше місце здобуто у класичному троєборсті, в якому результати визначаються за сумою трьох вправ: присід, жим лежачі та станова тяга. Загальний результат – 402,5 кг, що є особистим рекордом.

Попереду у Олега Тулякова чемпіонат України з горизонтального живу 28 березня та чемпіонат Сумської області  з пауерліфтінгу (троєборство) наприкінці березня.

Перемога доцента СумДУ принесла Сумській області третє місце у командному заліку, що було відзначено окремою грамотою Федерації пауерліфтінгу України.