10 березня 2024

8-10 березня студенти Андрій Кідименко та Альона Яременко (ННМІ) відвідали Львів, щоб взяти участь у тренінгу. Вони як випускники курсу «Демократія: цінності, принципи, механізми» (викладач – доц. Опанасюк В.В.) пройшли конкурсний відбір і стали учасниками навчання майбутніх координаторів та координаторок «ДемКлубів».

В цілому навчання відвідали 13 студентів/ок із 7 закладів вищої освіти України. Координатори/ки навчилися  модеруванню та організації ДемКлубів різних форматів, а вже невдовзі започаткують ДемКлуб у своїх містах. Мережа локальних ДемКлубів розвиватиме демократію в Україні через розвиток локальних спільнот активної та амбітної молоді, а також поширення цінностей та принципів демократії.

Навчальний тренінг «Стань засновником/цею клубу демократії у своєму місті» проведений ГО «ЙОДА» за підтримки Міжнародної Фундації Виборчих Систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги від уряду Великої Британії.